Specjalista ds. Ubezpieczeń

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.25

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Współpracować z dealerami samochodowymi i firmą leasingową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnychPrezentować ofertę ubezpieczeniową firmyUtrzymywać bezpośredni kontakt z klientemWeryfikować pokrycie ubezpieczeniowe przedmiotów leasingu
Wymagania

Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych
Bardzo dobrej znajomości rynku ubezpieczeń
Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami
Dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
Dobrej znajomości języka angielskiego
Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

Współpracować z dealerami samochodowymi i firmą leasingową w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych
Prezentować ofertę ubezpieczeniową firmy
Utrzymywać bezpośredni kontakt z klientem
Weryfikować pokrycie ubezpieczeniowe przedmiotów leasingu

nr ogłoszenia: 979