Strażnik Działu Ochrony

2 500,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

ochrona Wieluń, ochroniarz Wieluń, strażnik Wieluń

Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Wykształcenie średnie.
Wymagania

posiadająca obywatelstwo polskie;
posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
korzystająca z pełni praw publicznych;
która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
posiadająca co najmniej wykształcenie średnie
posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.
Oferujemy

umowę o prace

nr ogłoszenia: 971