Informatyk

3 900,00 - 4 500,00 zł

  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów techniczno-funkcjonalnych
pomoc techniczną dla użytkowników: instalacja, konfiguracja sprzętu i oprogramowania
opiekę nad urządzeniami klasy PC (drukarki, tablety, skanery, telefony komórkowe)
funkcjonowanie poczty elektronicznej
zakupy sprzętu informatycznego

Wymagania

ma doświadczenie w świadczeniu usług help desk oraz diagnostyce sprzętu IT
może pochwalić się:
bardzo dobrą znajomością systemu operacyjnego Win7/10
podstawową wiedzą z dziedziny sieci TCP/IP
znajomością podstaw w zakresie systemów i usług opartych o Linux i Windows Server (AD/DNS/RDP/DHCP)
podstawowymi umiejętnościami w zakresie wirtualizacji
ceni dokładność i dba o szczegóły
Oferujemy

ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na Giełdzie Papierów Wartościowych
faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty
możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz kursy języka angielskiego
pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
możliwość korzystania z ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
system carpooling ułatwiający wspólne dojazdy do pracy
dostęp do platformy lunchingowej, dzięki której codziennie możesz zamówić obiad w atrakcyjnej cenie, prosto do biura
pyszną kawę i słodycze – codziennie :)

nr ogłoszenia: 968