Specjalista ds. IT

3 500,00 - 3 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ciechocinek
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

Opieka nad sprzętem teleinformatycznym
Nadzór nad siecią komputerową w firmie ze wszystkimi jej składnikami
Prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i teleinformatycznego
Prowadzenie ewidencji oprogramowania i licencji
Wskazywanie właściwego wykorzystania sprzętu komputerowego, teleinformatycznego i oprogramowania
Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie świadczonych usług teleinformatycznych
Wskazywanie inicjatyw i wskazanie możliwości w zakresie wykorzystania techniki informatycznej w zarządzaniu firmą
Nadzór nad funkcjonowaniem monitoringu przemysłowego w tym przeciwpożarowego oraz innych zabezpieczeń elektronicznych
Współudział we wdrożeniach operacyjnych w tym zintegrowanego systemu zarzadzania
Nadzór nad funkcjonowaniem infrastruktury systemu MES

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe
Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
Oferujemy

Umowę o pracę
Atrakcyjne warunki wynagradzania

nr ogłoszenia: 954