INFORMATYK

4 400,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

Administracja siecią teleinformatyczną i systemami serwerowymi;
Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników związanych z problematyką IT;
Nadzorowanie pracy systemów i sieci pod kątem incydentów bezpieczeństwa;
Definiowanie i przydzielanie dostępu do kont, zasobów oraz danych;
Usuwanie awarii oraz wykonywanie czynności serwisowych dotyczących urządzeń sieciowych i systemów serwerowych;
Wykonywanie cyklicznych prac wynikających z obsługi infrastruktury serwerowej;
Współpraca przy wdrażaniu oraz rozwoju systemów IT.
Prace związane z utrzymaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania:
  • administrowanie siecią komputerową,
  • aktualizacja oprogramowania,
  • usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania,
  • instalowanie sprzętu i oprogramowania,
  • wspomaganie działów w prawidłowej obsłudze lokalnego oprogramowania
Inne prace związane z utrzymaniem sprzętu informatycznego i oprogramowania.
Prowadzenie ewidencji oprogramowania i licencji.
Prowadzenie ewidencji sprzętu -  rodzajowo i podmiotowo.
Umiejętność szybkiej i precyzyjnej diagnostyki uszkodzonego sprzętu
Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu klasy PC.
Wykonywanie innych poleceń przełożonych w zakresie kwalifikacji pracownika.

Wymagania

Wykształcenie wyższe informatyczne i 3-letnie doświadczenie w utrzymywaniu sieci i serwerów lub wykształcenie średnie techniczne i 5-letnie doświadczenie w utrzymywaniu sieci i serwerów;
Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10 (instalacja, konfiguracja);
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office 2003 – 2019;
Bardzo dobra znajomość serwerów pocztowych ;
Znajomość konfiguracji sprzętu biurowego (drukarki, skanery);
Umiejętność świadczenia wsparcia technicznego użytkownikom w codziennej pracy z zakresu IT (również zdalnie);
Dobra znajomość technologii sieciowych LAN/WAN, protokołów sieciowych i zagadnień bezpieczeństwa sieci (TCP/IP, IPsec, SSL);
Praktyczna umiejętność administrowania MS Windows Server (AD, DHCP, DNS, File Server);
Umiejętność administrowania urządzeniami sieciowymi oraz urządzeniami firewall/UTM;
Podstawowa znajomość środowiska wirtualnego VMware – będzie dodatkowym atutem;
Podstawowa znajomość środowiska Microsoft Exchange – będzie dodatkowym atutem;
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej;
Wysoka kultura pracy, umiejętność radzenia sobie ze stresem;
Dobra organizacja pracy.
Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, umiejętności analityczne, samodzielność;
Posiadanie prawa jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju
Oferujemy

Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
Stabilność zatrudnienia.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie.
Pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

nr ogłoszenia: 951