Programista

3 900,00 - 4 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zamiennie
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET
Analiza zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi
Dbanie o wysoką jakość kodu

Wymagania

Min. 3 letniego doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .NET (C#)
Wykształcenia wyższego technicznego lub pokrewnego
Dobrej znajomość ASP.NET WebForms i MVC
Znajomość HTML, CSS, Javascript (jQuery)
Znajomość WebService, WCF, REST Api
Znajomość Entity Framework (lub innego ORM) oraz baz danych MS SQL
Doświadczenia w pracy z narzędziami: VisualStudio, GIT i/lub SVN
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodne korzystanie z dokumentacji techniczne
Oferujemy

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
Kontakt z produktami najnowszej technologii
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karta MultiSport, siłownia, sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną
....A także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny

nr ogłoszenia: 950