PROGRAMISTA JAVA

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Prószków
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

programista Wieluń, java Wieluń, IT Wieluń

tworzenie rozwiązań opartych o technologię Java/J2EE,
programowanie w języku Java oraz JavaScript,
utrzymanie i rozwój bieżącego systemu.

Wymagania

absolwent informatyki lub kierunków pokrewnych,
doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
znajomość języka programowania JAVA w tym technologii J2EE, Hibernate, Spring, Servlety, JSP, extJs i inne,
umiejętności analityczne i szybkiego rozwiązywania problemów,
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
umiejętności analityczne,
zaangażowanie i dążenie do wyznaczonych celów.
Oferujemy

udział w ciekawych projektach realizowanych dla dużych i znanych firmach w Polsce oraz zagranicą,
udział w rozwoju wiodącej firmy wdrażającej wiodące rozwiązania biznesowe i technologiczne oraz współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów biznesowych i IT służących pomocą,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwości rozwoju zawodowego,
atrakcyjną lokalizację miejsca pracy,
pracę w młodym i zmotywowanym zespole.

nr ogłoszenia: 948