Informatyk

3 800,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Marki
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

Planowanie, restrukturyzacja i instalacja siecią komputerową VPN,WLAN (ok. 50 użytkowników);
Administracja systemu ERP i bieżąca obsługa programu Comarch Altum;
Nadzór ad pracami administracyjnymi i programistycznymi dla Magento2;
Administracja Google Apps (GSuit);
Wykonywanie modyfikacji i raportowanie z baz danych MS SQL;
Zarządzanie domenami internetowymi;
Helpdesk dla użytkowników.

Wymagania

Potrafi tworzyć i administruje siecią firmową;
Zna instalację i administrację Windows Server and Clients
Biegle posługuje się systemem ERP;
Biegle posługuje się językiem angielskim;
Bardzo dobrze obsługuje programy pakietu Office, w szczególności MS Excel;
Potrafi przygotowywać analizy oraz wyciągać wnioski.
Oferujemy

Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;
Pracę w zespole, który z sukcesem tworzy firmę w branży wyposażenia wnętrz;
Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy;

nr ogłoszenia: 945