Specjalista ds. IT

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Starachowice
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych oraz biurowych,
Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WAN, WLAN,
Wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach,
Instalacja oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych i konfigurację urządzeń,
wdrażanie nowych rozwiązań i technologii, rozwijanie bieżących systemów,
Koordynowanie i dokonywanie odbioru prac wdrożeniowych,
Opieka nad powierzonymi środkami trwałymi w zakresie IT,
Nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu IT,
Uczestniczenie w projektach centralnych IT.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z obszaru IT,
Dobra znajomość usług serwerowych MS Windows,
Doświadczenie w konfiguracji i administracji siecią lokalną,
Zaawansowana znajomość pakietu MS Office 2010,2013,365,
Sumienność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina),
Poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

nr ogłoszenia: 942