Programista

3 600,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Suwałki
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, programista Wieluń, IT Wieluń

tworzenie warstwy front-end'owej i backendowej oprogramowania dla systemów wewnętrznych
poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
utrzymanie i optymalizacja istniejących rozwiązań
opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Wymagania

osiadasz kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
potrafisz kodować w HTML5 oraz CSS3
programujesz w JavaScript (natywnym)
potrafisz programować w PHP
programujesz w języku Java
posiadasz umiejętność projektowania i używania relacyjnych baz danych
znasz: Ajax, jQuery, AngularJS, JSON, REST
potrafisz myśleć analitycznie i kreatywnie podchodzisz do napotkanych trudności
szybko się uczysz i stawiasz na swój rozwój
znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy

stack technologiczny: React JS, AngularJS, jQuery, CSS 3, JSON, Ajax, HTML 5, PHP
wewnętrzne hackathony, bo lubimy tworzyć nowe rzeczy i cykliczne spotkania Dev Tank, bo stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój
interiową biblioteczkę w której mieści się zbiór książek i e-booków IT
wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje i zjazdy dzięki którym zdobywamy nowe umiejętności
stabilizację - kochamy to co robimy! Kto do nas przyjdzie, zostaje na bardzo długo :)
elastyczność, zarówno jeśli chodzi o czas pracy oraz formę zatrudnienia (UoP, B2B)
stawiamy na mniejsze zespoły, które czasami zmieniają swój skład w zależności od realizowanego projektu, ważne jest dla nas dostosowanie kompetencji do projektu przy jednoczesnej możliwości rozwoju i nauki nowych technologii
otwartą kulturę organizacji - Interia to jeden wielki zespół, rodzina z wyboru. Mówimy sobie po imieniu, cenimy swoją odmienność, co więcej z naszych pasji, osobowości, różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nie ważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, pomysł na życie - chcemy Ciebie takim jakim jesteś!
komfortowe warunki pracy: klimatyzowane pomieszczenia, stołówkę, owocowe środy, firmowy parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów. Zapewniamy dostęp do pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia oraz karty Multisport w atrakcyjnych cenach, również dla Twojej Rodziny
liczne koła zainteresowań (sportowe, gry karciane, planszówki, itp.), imprezy okolicznościowe, kiermasze świąteczne, inicjatywy charytatywne

nr ogłoszenia: 940