Instalator urządzeń i systemów wentylacji - chłodnictwa

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

monter Wieluń, instalator Wieluń

  • montaż urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych, ewentualnie chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • wykonywanie bieżących napraw
  • serwis urządzeń
Wymagania

wykształcenie min. zawodowe z doświadczeniem w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji
prawo jazdy kat. B
mile widziane uprawnienia F-gazy, SEP gr G1 do 1 kV
dobra umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
dyspozycyjność
kultura osobista i odpowiedzialność
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość partycypacji w kosztach nauki
umowę o pracę na pełny etat
możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych bezpłatnych szkoleniach
motywacyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności
awans zawodowy uzależniony od rozwoju osobistego

nr ogłoszenia: 932