Inżynier Budowy

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem,
    przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z wymaganiami Warunków Technicznych oraz wytycznymi spółki,
  • weryfikacja opłacalności rozwiązań projektowych i technicznych proponowanych przez projektanta,
  • weryfikacja projektów w zakresie możliwości ich realizacji,
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie,
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Budowy.
Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
znajomość przepisów prawa budowlanego,
doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa biurowego, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów,
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy

ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
konkurencyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów pracowniczych,
dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników.
karta Multisport dla pracownika
i jego rodziny

pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
paczki świąteczne
udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
darmowa nauka języków
imprezy firmowe
wyjazdy integracyjne
pyszna kawa
atrakcyjne i komfortowe
biura

nr ogłoszenia: 929