Inżynier Budowy

4 300,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Sopot
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

koordynacja i prowadzenie projektów budowlanych i aranżacyjnych,nadzór na ekipami budowlanymi analizowanie i opiniowanie projektów oraz ofert na wykonawstwo i materiały budowlane,tworzenie harmonogramów i budżetów zadań inwestycyjnych,analiza dokumentacji technicznej i optymalizacja rozwiązań,wsparcie w przygotowaniu ofert na prowadzenie projektów budowlanych i zakup materiałów,ocena ofert wykonawców i dostawców.
Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane uprawnienia konstrukcyjno - budowlane bez ograniczeń),
minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
udział w różnego typu projektach inwestycyjnych – mieszkaniowych, komercyjnych, magazynowych,
umiejętność analizy projektów branżowych oraz umiejętność́ szacowania kosztów realizacji projektu,
dobra znajomość́ arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word,
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w projekt,
ciekawe wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach deweloperskich,
przyjazną atmosferę pracy.

nr ogłoszenia: 927