Kierownik Projektu

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

kierownik Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Bieżący nadzór nad obsługą
    techniczną nieruchomości, prowadzenie korespondencji z służbami
    technicznymi, firmami zewnętrznymi i klientami
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z przedstawicielami zarządcy i właściciela obiektu
  • Bieżąca analiza potrzeb klienta w zakresie realizowanych kontraktów
  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami
  • Przygotowywanie raportów i budżetów
  • Udział w wizjach lokalnych obiektów
  • Nadzór nad serwisami utrzymania czystości i ochrony
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • Optymalizacja kosztów obsługi obiektu
Wymagania

Wykształcenie min. średnie techniczne
Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników
Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)
Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
Prawo jazdy kat. B
Dyspozycyjność
Znajomości programu AutoCAD
Znajomości przepisów prawa budowlanego, obsługi instalacji i urządzeń budynkowych
Umiejętności czytania dokumentacji powykonawczej branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
Znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w wymiarze 1 etatu
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia i rozwój zawodowy

nr ogłoszenia: 925