Asystent projektanta

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

asystent projektanta Wieluń, asystentka projektanta Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Przygotowywanie projektów budowlanych, montażowo-wykonawczych i
    powykonawczych konstrukcji drewnianych w zakresie od opisu po
    dokumentację rysunkową wraz z niezbędnymi atestami i aprobatami
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych
  • Wykonywanie ofert dla klientów na podstawie zaprojektowanej konstrukcji
  • Wykonywanie zestawienia materiałów montażowych
  • Wykonywanie inwentaryzacji obiektu przed wykonaniem rysunków warsztatowych
  • Kontakt z inwestorem
  • Kontakt z branżą instalacyjną i architektoniczną
Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, inżynierskie
Obsługa komputera, pakietu MsOffice w szczególności Excel, AutoCad
Umiejętność dobrej organizacji pracy
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, zaangażowanie, precyzyjność, punktualność
Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania firmy MiTeK (RoofCon, TrussCon, PaMiR)
Oferujemy

Umowę o pracę
Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników
Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
Pakiet benefitów
Milą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

nr ogłoszenia: 924