Graphic Designer

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

grafik Wieluń, projektant Wieluń

  • Projektowanie materiałów graficznych zgodnych z
    identyfikacją wizualną 3 różnych marek (artykuły dziecięce, elektronika
    użytkowa, zabawki) – do produkcji, na strony internetowe, media
    społecznościowe itd.
  • Prace koncepcyjne przy tworzeniu materiałów graficznych.
  • Prace graficzne bezpośrednio związane z produktami.
Wymagania

Minimum 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku grafika (warunek konieczny).
Znajomości oprogramowania Adobe CC: Photoshop, Illustrator (warunek konieczny), poparte portfolio, Adobe Flash (mile widziane).
Poczucia estetyki, kreatywności i nieszablonowego myślenia.
Zapału do pracy i nietypowych pomysłów.
Znajomość WordPressa, html/xhtml i css będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie).
Doskonałej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności.
Oferujemy

Pracę w świetnym, doświadczonym i młodym zespole.
Możliwość zdobycia nowych umiejętności.
Możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów.

nr ogłoszenia: 917