Specjalista ds. e-Commerce

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdynia
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Zarządzanie ofertą sklepu internetowego - aktualizacja cen,
    dodawanie nowych produktów, tworzenie i re-edycja opisów,
    przygotowywanie zdjęć do publikacji, import/export produktów,
  • Rozwój sprzedaży w sklepie internetowym,
  • Rozwój sprzedaży na platformach sprzedażowych i serwisach aukcyjnych,
  • Monitorowanie cen oraz analiza działań konkurencji,
  • Analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań.
Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży e-commerce,
Znajomość systemów CMS,
Znajomość funkcjonowania platform sprzedażowych oraz porównywarek cenowych,
Umiejętność tworzenia grafik na potrzeby ofert (znajomość programów graficznych),
Doświadczenie w hostingu stron internetowych i administracji kont pocztowych,
Znajomość podstaw HTML,
Znajomość zasad copywritingu,
Zmysł handlowy i organizacyjny,
Komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi
Samodzielność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

Narzędzi analityki internetowej oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
Narzędzi do automatyzacji sprzedaży internetowej,
Zagadnień marketingu internetowego.
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
Rozwój osobisty zapewniony dzięki podnoszeniu kwalifikacji poprzez wymianę wiedzy, realizację interdyscyplinarnych projektów i regularne szkolenia,
Pracę bogatą w wyzwania – możliwość realizowania własnych pomysłów, wpływania na rozwój firmy,
Rozwój i zdobycie doświadczenia w marketingu internetowym w sektorze MSP,
Pracę w zespole młodych ludzi otwartych na sugestie i pomysły,
Komfortowe warunki pracy.

nr ogłoszenia: 915