Programista PHP

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

programista Wieluń, specjalista Wieluń

  • projektowanie i implementacja nowych aplikacji;
  • rozwój istniejących aplikacji;
  • udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych;
  • opracowywanie procedur testowych i wdrożeniowych.
Wymagania

2 lata doświadczenia we wdrażaniu aplikacji internetowych i systemów CMS;
bardzo dobra znajomość PHP w tym OOP;
znajomość frameworka Symfony2;
znajomość relacyjnych baz danych (SQL);
umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git;
znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.
doświadczenie w pracy z Magento, Prestashop, Pimcore;
umiejętność pisania testów automatycznych;
znajomość Sonaty i wiodących bundle’i Symfony;
znajomość Elasticsearch, Lucene lub Solr;
znajomość RabbitMQ, Redis;
znajomość HTML5, JavaScript;
konto na GitHub z udostępnionymi własnymi repozytoriami.
Oferujemy

umowę o pracę
motywujące wynagrodzenie;
udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe;
parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych - piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe;
luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru :)

nr ogłoszenia: 913