Informatyk

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Wieluń, it Wieluń, programista Wieluń

administrowanie siecią komputerową LAN/WAN,
zarządzanie
infrastrukturą teleinformatyczną jednostki w celu zapewnienia
użytkownikom właściwego dostępu do systemów informatycznych,
przygotowywanie
stanowisk informatycznych, nadzorowanie i dokonywanie przeglądu stacji
roboczych w celu zapewnienia ciągłości pracy na stanowiskach
komputerowych,
prowadzenie instruktażu, szkoleń stanowiskowych
oraz wsparcie użytkowanika infrastruktury informatycznej jednostki w
zakresie obsługi sprzętu i aplikacji,
kontrola bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych,
zarządzanie bezpieczeństwem systemów informatycznych,
wykrywanie i usuwanie awarii sieci komputerowych,
prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania,
współredagowanie strony internetowej Inspektoratu oraz obsługa Elektronicznej Skrzynki Podawczej e-PUAP
Wymagania

umiejętność w zakresie administrowania serwerami sieciowymi oraz systemami Windows Serwer 2008/2012,
umiejętność konfiguracji switchów i routerów,
umiejętność obsługi urządzeń peryferyjnych (m.in. drukarki, urządzenia wielofunkcyjne),
znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN oraz protokołami sieciowymi TCP/IP,
komunikatywność, kreatywność,
znajomość ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznych (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1330),
znajomość ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r. poz. 1000),
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Oferujemy

rozwój umiejętności poprzez współpracę z doświadczonym informatykiem;
• dogodną lokalizację w centrum
• możliwość rozwoju zawodowego;
• stabilne zatrudnienie ;
• możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie;
• dofinansowania do wypoczynku z ZFŚŚ

nr ogłoszenia: 906