ACCOUNT MANAGER

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

programista Wieluń, it Wieluń, obsługa klienta Wieluń

Sprzedaż B2B (dedykowane szkolenia dla firm) w przydzielonym regionie
Nawiązywanie nowych i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych (budowanie i rozwijanie portfela)
Udział w konferencjach/targach branżowych, networking
Negocjacje warunków współpracy
Współpraca w zakresie ustalania potrzeb biznesowych Partnerów oraz koordynowania kursów dedykowanych dla poszczególnych firm
Prowadzenie działań marketingowych we współpracy z zespołem Marketingu
Monitorowanie rynku IT oraz konkurencji
Wymagania

Jeżeli…

Posiadasz potwierdzone sukcesami doświadczenie w sprzedaży (min. 2 lata doświadczenia)
Potrafisz z łatwością nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje
Masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
Jesteś silnie zmotywowany do realizacji wyznaczonych celów
Bardzo dobrze organizujesz własną pracę
Jesteś osobą lubiącą kontakt z ludźmi
Dobrze czujesz się współtworząc firmę, a nie tylko w niej pracując
Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję uzależnioną od Twoich wyników
Pracę z zaangażowanym i zmotywowanym zespołem, który chce zmienić rynek edukacji IT w Polsce
Uczestnictwo w eventach branżowych
Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania swoich pomysłów
Nieformalną, przyjazną atmosferę pracy
Elastyczny czas pracy i brak dress-code
Możliwość bezpłatnego uczestniczenia w dowolnym kursie weekendowym
Okazjonalną pracę zdalną
Pakiet prywatnej opieki medycznej
Możliwość korzystania z karty Multisport

nr ogłoszenia: 883