Programista Aplikacji Mobilnych

3 200,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Szczecin
  • Dodano 2019.01.23

Opis stanowiska

it Wieluń, programista Wieluń, webmaster Wieluń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformy Android i/lub iOS. Będzie brała udział w tworzeniu nowych, ciekawych rozwiązań.
Wymagania

Dobrej znajomości wybranego języka programowania: Java/Kotlin, Objective-C/Swift
Znajomości wybranego API: Android, iOS i odpowiednich środowisk programistycznych
Znajomości podstaw programowania wielowątkowego, zarządzania pamięcią i wzorców projektowych
Umiejętności pracy w zespole i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów
Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej
Silnej motywacji do zdobywania nowych umiejętności i poznawania nowych technologii
Wysokiej samodzielności, odpowiedzialności i systematyczności
Umiejętności rozwiązywania nietypowych problemów
Oferujemy

Dobrą lokalizację biura (tuż przy metrze Wilanowska)
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B (płatne zwolnienia i urlopy), lub inną formę
Opcję prywatnej opieki medycznej
Elastyczne godziny pracy
Ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju w wielu wybranych kierunkach
Możliwość realizacji własnych pomysłów
Wyjazdy na konferencje deweloperskie
Pełen pomysłów i energii zespół
Kontakt z najnowszymi technologiami i sprzętem

nr ogłoszenia: 872