Technik - Mechanik - Montażysta

3 000,00 - 3 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ciechanów
  • Dodano 2019.01.23

Opis stanowiska

technik Wieluń, mechanik Wieluń, montażysta Wieluń

montaż instalacji pneumatycznych i hydraulicznych,
montaż i budowa podzespołów maszyn,
udział w remontach maszyn.

Wymagania

wykształcenie średnie techniczne
mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
umiejętności manualne,
staranność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność,
prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjny system wynagrodzeń,
pracę z renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole,
gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia.

nr ogłoszenia: 858