Księgowa

4 000,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Dodano 2019.01.23

Opis stanowiska

Księgowy Wieluń, rachunkowość Wieluń, księgowa Wieluń

Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
Rejestrowanie i księgowanie dokumentów: faktur zakupu,w tym również transakcji dotyczących importu, WNT oraz importu usług, wyciągów bankowych, pozostałych dokumentów,
Prowadzenie rozliczeń z pracownikami – w tym naliczanie i ewidencja wynagrodzeń, rozliczenie z ZUS,
Ewidencjonowanie i księgowanie dokumentów w systemach płacowo - księgowych Comarch Optima Płace, Comarch ERP XL,
Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald,
Ewidencja i nadzór nad korespondencją zewnętrzną.

Wymagania

Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT),
Znajomość przepisów dotyczących kadr i płac,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Wykształcenie średnie ekonomiczne,
Umiejętność organizacji czasu pracy,
Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
Odpowiedzialny stosunek do wykonywanych zadań,
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie 4.000,- zł. brutto + premia uznaniowa do 20%
Dofinansowanie karty Benefit MultiSport
Pracę w dynamicznym środowisku

nr ogłoszenia: 840