Specjalista ds. księgowości

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • nadzór nad obsługą finansowo-księgową i windykacyjną prowadzoną przez spółkę zewnętrzną;
  • bieżąca kontrola procesów w zakresie prawidłowości ujęcia w Elektronicznym Obiegu Faktur;
  • analiza obsługi finansowo-księgowej, w tym zapewnienie prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych w systemie IFS;
  • weryfikacja dokumentów zakupu pod kątem terminów płatności i umów;
  • wsparcie wewnętrznych jednostek organizacyjnych w prawidłowej i terminowej ewidencji zdarzeń gospodarczych;
  • wsparcie w zamykaniu okresów finansowych zgodnie z wewnętrznymi wymogami
  • bieżąca analiza kont księgowych zapewniająca prawidłowość zapisów;
  • sporządzanie bieżących analiz na potrzeby jednostek organizacyjnych spółki.
Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne;
minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości;
znajomość przepisów z zakresu finansów, podatków, rachunkowości, w tym MSR/MSSF;
praktyczna znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP (IFS będzie dodatkowym atutem);
dobra znajomość pakietu MS Office;
umiejętności analityczne;
umiejętność współpracy i zarządzania informacją.
Oferujemy

ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
zdobycie doświadczenia w firmie z branży energetycznej;
umowę o pracę na pełny etat;
prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną;
dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej).

nr ogłoszenia: 84