Programista Java

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Dodano 2019.01.23

Opis stanowiska

IT Wieluń, informatyk Wieluń, programista Wieluń

Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań;Długofalową współpracę;Elastyczną formę zatrudnienia;Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe;Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą.
Wymagania

Wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów;
Dobrą znajomość programowania w języku JAVA;
Dobrą znajomość budowania zapytań SQL;
Podstawową znajomość serwera aplikacyjnego JBoss lub innego;
Podstawową znajomość HTML, CS, JS;
Podstawową znajomość technologii webowych;
Półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy

Wytwarzać, modyfikować i komentować kod źródłowy;
Uszczegóławiać założenia projektowe we współpracy z analitykiem - projektantem;
Dostosowywać strukturę bazy danych (SQL);
Prowadzić testy jednostkowe i integracyjne zmian wprowadzonych w kodzie źródłowym;
Diagnozować i poprawiać zgłoszone usterki w teście integracyjnym i systemowym.

nr ogłoszenia: 837