Lider Obiektu

3 500,00 - 3 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Siechnice
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

mechanik Wieluń, konserwator Wieluń, elektryk Wieluń

Celem stanowiska jest utrzymanie powierzonych nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej oraz koordynowanie pracy podległego zespołu technicznego na obiekcie, w tym: budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem nadzór nad pracą podwykonawców i podległego zespołu zarządzenie dokumentacją obiektów optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, napraw
Wymagania

doświadczenie w obsłudze technicznej budynków i zarządzaniu planowymi przeglądami
uprawnienia SEP G1, G2 E i D mile widziane
praktyczną znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia
opiekę medyczną, pakiet socjalny
pracę w stałych godzinach, w jednym miejscu, nie wymagającą wyjazdów
możliwość rozwoju zawodowego w firmie obecnej na rynku polskim od 20 lat, poszerzającej swoje usługi
przyjazne środowisko pracy: profesjonalne podejście do zadań, otwartość i zrozumienie dla Pracownika

nr ogłoszenia: 820