Specjalista ds. Obsługi Klienta Dystrybucja Krajowa

2 600,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Grodzisk Mazowiecki
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

obsługa klienta Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, administracja Wieluń

kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług transportowychbudowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientamiprzygotowanie materiałów na spotkania z Klientemprzyjmowanie i administracja zleceńobsługa reklamacjimonitorowanie płatnościbieżąca współpraca z Przewoźnikami i Kierowcamiraportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
Wymagania

doświadczenie w obsłudze Klientów
umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
komunikatywna znajomość języka angielskiego
znajomość prawa przewozowego
zdolność rozwiązywania problemów pod presją czasu
umiejętność pracy zespołowej
dobra znajomość programów komputerowych - Word, Excel, PowerPoint
wysoka kultura osobista
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku)
pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie, będącej liderem rynku
samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
przyjazną atmosferę pracy
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świadczeń kulturalno-sportowych (bilety do kina, karta Multisport), dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, karty świąteczne, wyprawka szkolna i przedszkolna dla dzieci
opieka medyczna
dodatkowe ubezpieczenie grupowe

nr ogłoszenia: 819