Lektor Języka Angielskiego

2 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Żory
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

lektor Wieluń, tłumacz Wieluń, angielski Wieluń

realizacja zajęć z języka angielskiego dla klienta korporacyjnego lub do pracy z dziećmi przygotowanie zajęć w oparciu o założenia metodyczne oraz dostepne materiały dydaktyczne raportowanie frekwencji oraz wyników naucznania swoich uczniów
Wymagania

posiadasz uprawnienia do nauczania języka
nie posiadasz uprawnień, ale posługujesz się biegle językiem angielskim co możesz zaprezentować podczas spotkania rekrutacyjnego
jesteś pasjonatem edukacji - uczenie sprawia Ci przyjemność
cechuje Cię punktualność i zaangażowanie
masz pozytywne usposobienie
chcesz rozwijać swoje umiejętności
Oferujemy

przejrzystą umowę zlecenie (także ze wymaganymi składkami ZUS) oraz terminową wypłatę
szkolenia z metody nauczania
materiały do prowadzania zajęć łącznie ze scenariuszami zajęć
wsparcie metodyczne w całym cyklu roku szkolnego
konferencje oraz szkolenia metodyczne
perspektywę większej ilości zajęć w różnych lub wybranych grupach wiekowych
bibliotekę i darmowe ksero oraz miejsce do przygotowania się na zajęcia i spędzenia miło czasu w gronie innych lektorów

nr ogłoszenia: 804