Nauczyciel wychowania przedszkolnego

3 500,00 - 5 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

nauczyciel Wieluń

  • Stanowisko: nauczyciel przedszkolny
  • Okres zatrudnienia: od zaraz
  • Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (cały etat)
Wymagania

Szukamy osób posiadającej kwalifikacje: nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku,
Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
Wobec kandydata nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne oraz postępowanie o ubezwłasnowolnienie
Wysoka kultura osobista
Operatywność, kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, zdolność i otwartość na komunikowanie się w grupie pracowniczej i poza nią.
Umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi.
Oferujemy

Ciekawą pracę w miłej atmosferze
Możliwość robienia awansu zawodowego
Szkolenia
System premiowy
Atrakcyjne wynagrodzenie

nr ogłoszenia: 793