Pracownik Produkcji

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdynia
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

pracownik produkcji Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Pakowanie ręczne i maszynowe materiałów i wyrobów w kartony, pudła, torby, pojemniki i kontenery,
  • Przenoszenie i dostarczanie do i  z magazynu materiałów potrzebnych do produkcji,
  • Współpraca z magazynem.
Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
Ważna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
Zdolność pracy w zespole,
Zdolności manualne.
Oferujemy

Umowę o pracę,
Dwuskładnikowe wynagrodzenie : podstawa +premie
Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji.

nr ogłoszenia: 787