Magazynier - Serwisant - Dział Meble

3 200,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, serwisant Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dokumentów
  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem
  • załadunek i rozładunek towaru
  • praca z elektro - narzędziami
  • prace magazynowo-techniczne na magazynie i Salonie Sprzedaży.
Wymagania

doświadczenie w pracy z meblami mile widziane
uprawnienia SEP do 1kV mile widziane
kultura osobista i przyjazne nastawienie do ludzi
sumienność, dokładność, odpowiedzialność i zorganizowanie
dobre umiejętności organizacyjne
umiejętność komunikowania się i radzenia sobie w stresujących sytuacjach
dobra organizacja pracy i zarządzania samym sobą.
Oferujemy

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stałą pracę na pełny etat (praca stacjonarna w magazynie).

nr ogłoszenia: 782