Specjalista ds. Rozliczeń

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • rozliczanie sesji Elixir
  • rozliczanie sesji Sorbnet2
  • rozliczanie transakcji kartowych VISA
  • rozliczenia SWIFT
  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących transakcji kartowych VISA
  • rozliczenia z siecią sprzedaży
  • współpracę z KIR S.A., NBP, SWIFT, Visa
  • uzgadnianie kont rozliczeniowych
Wymagania

minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
praktycznej umiejętność realizacji rozliczeń Elixir
praktycznej umiejętność realizacji rozliczeń Sorbnet2
praktycznej umiejętność realizacji rozliczeń SWIFT
praktycznej umiejętność wykonywania rozliczeń transakcji wykonywanych kartami VISA
znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację również pisemną
praktycznych umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel
samodzielność i zaangażowania
praktyczna znajomość oprogramowania z grupy Def3000
praktyczna umiejętność rozliczania transakcji na instrumentach finansowych (Treasury Backoffice)
praktyczna znajomość rozliczeń wykonywanych z użyciem systemów Skarbnet4 oraz KDPW - WebESDI
praktyczna wiedza księgowa
Oferujemy

dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy
możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy
wynagrodzenie podstawowe, premię roczną, pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, bonus wakacyjny, nauka języka angielskiego, zajęcia rekreacyjne)

nr ogłoszenia: 78