Pracownik Magazynu

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Dzierżoniów
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

załadunek i rozładunek samochodówprzygotowywanie towarów do wysyłkitransport wewnętrzny towarówkontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowymudział w inwentaryzacjach magazynówdbanie o porządek na podległych magazynach
Wymagania

wykształcenia minimum średniego
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
uprawnienia na wózki widłowe z napędem elektrycznym
umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
umiejętności pracy w zespole
Oferujemy

możliwość pracy przy bardzo ciekawym projekcie – nowopowstający zakład
konkurencyjne wynagrodzenie
stabilne warunki pracy
możliwość uczenia się i rozwoju

nr ogłoszenia: 776