Magazynier

2 800,00 - 3 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Radzymin
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.22

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

  • odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu: rozładunek,
    przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
  • kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów;
  • wykonywanie czynności kontrolnych;
  • pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie;
  • monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów i szkód;
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.
Wymagania

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
punktualność i odpowiedzialności
umiejętności pracy w zespole
dobrej organizacji pracy
zaangażowania
mile widziane doświadczenie w branży
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu
atrakcyjne wynagrodzenie i premie
8 godzinny czas pracy od poniedziałku do piątku

nr ogłoszenia: 770