Doradca klienta indywidualnego

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

doradca bankowy Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku
  • kompleksową obsługę klientów
  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
Wymagania

entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
wykształcenie średnie lub wyższe
znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut
Oferujemy

umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

nr ogłoszenia: 75