Manager ds. koncertów

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kielce
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

manager Wieluń, organizator Wieluń, Wieluń

planowanie, budżetowanie oraz realizacja koncertów oraz innych wydarzeń,
rozwój oferty produktowej Centrum Kongresowego ze szczególnym uwzględnieniem imprez masowych,
analizę bieżących wydarzeń rynkowych i poszukiwanie nisz rynkowych,
budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z agencjami
ustalanie harmonogramów nowych wydarzeń,
monitoring konkurencji,
koordynację wydarzeń z pozostałymi departamentami w organizacji.

Wymagania

pasja do muzyki,
doświadczenie zawodowe zbieżne lub zgodne z profilem ogłoszenia,
zdolność analitycznego i strategicznego myślenia, wyciągania wniosków, szukania alternatywnych rozwiązań,
znajomość języka angielskiego,
doskonałe umiejętności komunikacyjne, wysoka samodyscyplina,
ponadprzeciętnej kreatywności oraz trzeźwego spojrzenia w sytuacjach kryzysowych,
umiejętność samodzielnej pracy i zarządzania czasem,
gotowość do częstych podróżny służbowych.
Oferujemy

samodzielne i autonomiczne stanowisko z możliwością kreowania własnych rozwiązań,
realny wpływ na wizerunek firmy,
wsparcie kadry zarządzającej w okresie wdrożenia,
benefity pozapłacowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

nr ogłoszenia: 743