LABORANT

4 500,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Płock
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

Chemik Wieluń, laborant Wieluń, laboratorium Wieluń

przygotowywanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi procedurami badawczymi
wykonywanie analiz właściwości fizycznych i chemicznych według planu badań
pobieranie próbek kontrolnych surowców i produktów w zależności od potrzeb
prowadzenie zestawień wyników analiz jakościowych
przekazywanie informacji  do działu produkcji
nadzorowanie wyposażenia pomiarowo - badawczego

Wymagania

wykształcenie chemiczne lub pokrewne
znajomość pakietu MS Office
znajomość systemów zarządzania wg ISO 17001 i innych będzie mile widziana
Oferujemy

Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Udział w szkoleniach i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
Zatrudnienie na pełen etat w systemie dwuzmianowym w ramach umowy o pracę

nr ogłoszenia: 741