Spedytor Międzynarodowy

3 400,00 - 3 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Włocławek
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, dyspozytor Wieluń, logistyk Wieluń

organizowanie cyklu usług spedycyjno-przewozowych;kompleksowa obsługa klientów w przewozach międzynarodowych;pozyskiwanie zleceń i doradztwo w ich zakresie;sporządzanie dokumentacji transportowej;nawiązywanie nowych relacji i negocjowanie ofert z kontrahentami i podwykonawcami;kształtowanie właściwego wizerunku firmy;realizacja założeń budżetowych;współpraca z pozostałymi oddziałami firmy;współpraca z działem handlowym.
Wymagania

doświadczeniem w organizacji usług spedycyjnych - minimum rok;
znajomością transportowych regulacji prawnych;
zdolnościami interpersonalnymi;
odpowiedzialnością za podejmowane decyzje i umiejętnością efektywnej pracy w ograniczonym czasie;
znajomością języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny;
mile widziana znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego lub innego;
dobrą i dynamiczną organizacją własnej pracy.
Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
atrakcyjny pakiet socjalny;
pracę w przyjaznej atmosferze;
dogodną lokalizację;
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

nr ogłoszenia: 736