Ślusarz

4 000,00 - 8 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

ślusarz Wieluń, monter Wieluń, spawacz Wieluń

spawanie (głównie MMA),montaż konstrukcji stalowych,cięcie i szlifowanie stali,czyszczenie oraz malowanie maszyn,demontaż/montaż podzespołów mechanicznych - wały, łożyska, silniki, przekładnie, koła łańcuchowe, łańcuchy itp.,znajomość podstaw rysunku technicznego mile widziana.
Wymagania

kreatywności i zaangażowania,
gotowości do pracy w delegacji (wyjazdy na okres od 7 do 14 dni),
chęci kształcenia się i rozwijania w zakresie szeroko rozumianego ślusarstwa,
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- ślusarz, ślusarz-mechanik, monter, spawacz.
Oferujemy

umowę o pracę na czas nieokreślony,
zarobki dostosowane do indywidualnych umiejętności (wynagrodzenie od 4000 do 8000 brutto)
pracę w młodym energicznym zespole,
możliwość rozwoju i zdobycia wielu umiejętności takich jak spawanie, obsługę palnika, jazdę wózkiem widłowym itp.

nr ogłoszenia: 731