Księgowy/a

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

księgowy Wieluń, księgowa Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji PIT i VAT, JPK,
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów,
  • proaktywny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami,
  • kontakt z urzędami.
Wymagania

posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR różnych przedsiębiorców/firm,
jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
lubisz rozmawiać z ludźmi i tłumaczyć zawiłości podatkowe,
cenisz sobie długofalową współpracę ze swoimi klientami,
do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,
umiesz zarządzać swoim czasem,
Oferujemy

zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce,
atrakcyjne warunki finansowe współpracy,
elastyczne godziny pracy,
intuicyjną aplikację do rozliczania klientów,
CRM do zarządzania klientami,
szkolenia i wdrożenie,
wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
dostęp do klientów z różnych branż z całej Polski.

nr ogłoszenia: 724