Sprzedawca

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

sprzedawca Wieluń, doradca klienta Wieluń

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów,
  • budowanie relacji z Klientem i dbanie o jego satysfakcję,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru,
Wymagania

doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta – mile widziane
odpowiedzialność, sumienność i uczciwość,
wysoka kultura osobista
optymizm i dobre umiejętności interpersonalne,
zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
zainteresowanie modą.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
wewnętrzne szkolenia podnoszące i uzupełniające kwalifikacje,
przyjazną atmosferę pracy,
wdrożenie oraz wsparcie ze strony kierownika salonu jak i całego zespołu,
dostęp do benefitów (karty sportowe, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)

nr ogłoszenia: 722