Specjalista ds. Szkoleń

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

organizowanie szkoleń dla pracowników w Krakowie we współpracy z trenerami wewnętrznymi
oraz zewnętrznymi dostawcamiorganizowanie szkoleń wstępnych dla nowo przyjętych pracownikówadministrowanie programem dofinansowania dokształcania zawodowego dla pracownikówrejestrowanie i dokumentowanie szkoleń zrealizowanych przez pracownikówkoordynowanie działań dotyczących ewaluacji szkoleń - monitorowanie oceny szkolenia przez uczestnikówprzygotowywanie wskaźników dotyczących realizacji szkoleń
Wymagania

wykształcenie średnie lub wyższe
umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy z ludźmi
samodzielność i odpowiedzialność
kreatywność
umiejętność organizowania własnej pracy
znajomość obsługi komputera - MS Office
dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Oferujemy pracę w zespole ds. szkoleń na czas określony (około 20 miesięcy)
Dołącz do globalnej firmy notowanej na giełdzie w Nowym Jorku (NYSE)
Pracuj dla marki, która jest certyfikowanym partnerem ACCA i pomoże Ci przygotować się do egzaminu
Buduj z nami świat z mniejszą liczbą wypadków samochodowych i emisją spalin, bardziej efektywnym zużyciem paliwa oraz bardziej zaawansowaną mocą obliczeniową samochodów
Bądź częścią zespołu, który wspólnie tworzy wyjątkową atmosferę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i samodzielności oraz długoletniej współpracy.

nr ogłoszenia: 720