Monter

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

monter Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich (wiercenie,
    gwintowanie, przygotowywanie elementów do spawania, obsługa
    elektronarzędzi),
  • Montaż maszyn oraz stanowisk przemysłowych,
  • Serwisowanie maszyn,
  • Terminowa realizacja prac – przestrzeganie ustalonego harmonogramu wykonania maszyn,
  • Dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.
Wymagania

Wykształcenie min. średnie/zawodowe,
Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
Sprawność fizyczna i manualna,
Sumienność, dokładność, rzetelność,
Mile widziana umiejętność spawania lub obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej.
Oferujemy

Przyjazne i wspierające środowisko pracy,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych wsparte dofinansowaniem ze strony firmy.

nr ogłoszenia: 718