Project Manager

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

menager Wieluń, logistyk Wieluń

Uruchamia i zamyka projektZarządza procesem dostarczenia projektu i całym cyklem jego życiaWyjaśnia zakres i priorytety projektu, jak również cele biznesoweUłatwia rozumienie zakresu projektu, celów i kluczowych rezultatówDefiniuje zadania do wykonania w ramach projektuMierzy postęp projektuMonitoruje kluczowe parametry projektuZapewnia jakośćIdentyfikuje, ocenia i zarządza ryzykiem projektuZarządza zmianami, analizuje ich wpływ na projekt
Utrzymuje relacje z interesariuszamiKomunikuje się z interesariuszami oraz sponsorem projektuRaportuje i prezentuje postęp projektu, przygotowuje i dostarcza sprawozdaniaEskaluje problemy oraz proponuje rozwiązaniaTworzy rekomendacjeAngażuje interesariuszy, wpływa na ich decyzjeBuduje świadomość oraz wsparcie organizacji we wprowadzaniu zmian
Tworzy plan projektu oraz harmonogramPlanuje zasoby potrzebne do realizacjiWdraża narzędzia, standardy, strategię oraz plan komunikacjiUtrzymuje i aktualizuje dokumentację projektuMonitoruje budżet i wydatkiProjektuje i usprawnia procesy
Wymagania

Doświadczenie w realizowaniu startupów, projektów IT na rynku online (portale internetowe, autorskie rozwiązania IT)
Zrozumienie branży webowej/marketingowej
Gotowość i otwartość na wyzwania związane z zarządzaniem zespołem
Praktyka w wybranej metodyce zarządzania projektami (Scrum, Agile)
Minimum dobry poziom języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem stacku Atlassiana
Zrozumienie dla wymagań biznesowych i oczekiwań klienta
Potwierdzone w praktyce zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Nadzwyczajną umiejętność organizacji pracy i elastyczność
Oferujemy

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym
Możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia, przy projektach o zasięgu międzynarodowym
Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dostęp do świetnie wyposażonej kuchni i pyszną kawę
Pracę w zgranym zespole
Prywatną opiekę medyczną
Kursy językowe
Game room i dużo wspólnych wyjść

nr ogłoszenia: 710