Przedstawiciel Handlowy

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ełk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

przedstawiciel handlowy Wieluń, handlowiec Wieluń

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz polityki promocyjnej firmy,
  • Profesjonalna obsługa aktualnych klientów hurtowych,
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Analiza rynku i sprzedaży,
  • Monitoring działań konkurencji,
  • Codzienne raportowanie pracy w CRM,
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy,
  • Obsługiwany teren: dwa sąsiednie województwa
Wymagania

Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - WARUNEK KONIECZNY,
Doświadczenie w sprzedaży drobnych PRODUKTÓW,
Wykształcenie min. średnie – najchętniej techniczne, budowlane,
Znajomość pakietu MS Office, dobra znajomość programu Excel,
Czynne Prawo jazdy kat. B,
Sumienność,
Uczciwość,
Doświadczenie w branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia,
Cykl szkoleń produktowych,
Wsparcie działu marketingu, w zakresie akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
Możliwość dołączenia do grupowej opieki medycznej.

nr ogłoszenia: 701