Specjalista ds. zakupów

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującą procedurą zakupową
  • uzgadnianie z zainteresowanymi komórkami merytorycznymi zakresu zamówienia, kryteriów wyboru i oceny ofert
  • optymalizację kosztów zakupu towarów i usług
  • przygotowywanie i wysłanie do oferentów zaproszeń do składania ofert
  • obsługę zamówień jednostkowych udzielanych na podstawie obowiązujących umów ramowych.
  • ocenę formalno-prawną i handlową ofert
Wymagania

min. rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów
wiedza z zakresu prowadzenia procesów zakupowych
doświadczenie w przygotowywaniu umów zakupu towarów i usług oraz ocenie formalno-prawnej ofert
podstawowa znajomość prawa cywilnego i handlowego oraz postępowań przetargowych
umiejętności negocjacyjne
orientacja w rynku wiodących dostawców teleinformatycznych
dobra znajomość pakietu MS Office
posługiwanie się językiem angielski na poziomie komunikatywnym - B1
umiejętność pracy zespołowej, rzetelność
Oferujemy

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy).
możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań

nr ogłoszenia: 70