Doradca klienta

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ełk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

doradca bankowy Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • pozyskiwanie i obsługa klientów detalicznych
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych i obsługa klientów z uwzględnieniem obsługi dyspozycji gotówkowych klientów Banku
  • umiejętny dobór oferty produktowej Banku do potrzeb klienta
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi
Wymagania

wykształcenia min. średniego
umiejętności skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów
mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
dużym atutem będzie doświadczenie w bankowości lub finansach oraz znajomość produktów bankowych, produktów inwestycyjnych
ukończonego kursu kasjera walutowo-złotowego lub gotowości do jego ukończenia we własnym zakresie
komunikatywności i umiejętności współdziałania w zespole
wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności
zaangażowania, kreatywności i energii w działaniu
Oferujemy

pracę w dynamicznym, kreatywnym środowisku
możliwość doskonalenia zawodowego
atrakcyjne zarobki adekwatne do osiąganych wyników
możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit
prywatną opiekę zdrowotną

nr ogłoszenia: 690