Doradca Klienta

4 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Giżycko
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

doradca bankowy Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych oraz z sektora MSP,
  • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż, w tym marketing bezpośredni,
  • Analiza potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych oraz instytucji niebankowych,
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zawierania umów z Klientem,
  • Organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z klientami,
  • Obsługa rachunków bieżących i kredytowych Klientów MSP i Indywidualnych,
  • Administracja dokumentacją kredytową,
  • Badanie kondycji finansowej klienta z użyciem narzędzi informatycznych,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania

Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów,
Podstawowa wiedza z zakresu finansów, prawa bankowego i handlowego,
Znajomość lokalnego rynku biznesowego,
Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel) oraz swobodne poruszanie się w środowisku Internetu,
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Kompleksowy system szkoleń,
Ciekawą i odpowiedzialną pracę z bardzo szerokim dostępem do produktów finansowych,
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji finansowej,
Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, system premiowy uzależniony od wyników oraz dodatki konkursowe,
Pakiet atrakcyjnych benefitów poza płacowych,

nr ogłoszenia: 686