Przedstawiciel Handlowy

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

handlowiec Wieluń, sprzedaż Wieluń, osługa klienta Wieluń

obsługa klientów na podległym terenie
sprzedaż produktów na bazie presellingu
zapewnienie dostępności produktów Wawel oraz wprowadzenie nowości
przestrzeganie standardów merchandisingowych
budowanie długotrwałych relacji z klientami
analiza rynku i konkurencji
raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego
Wymagania

doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub chęci rozwoju w tym obszarze
rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
determinacji w dążeniu do celu
bardzo dobrej znajomości obsługiwanego terenu
łatwości w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
dobrej organizacji pracy i umiejętności długoterminowego planowania
czynnego prawa jazdy kat. B
Oferujemy

pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w pełnym lub częściowym wymiarze godzin
elastyczny grafik

nr ogłoszenia: 680