Audytor

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ełk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.21

Opis stanowiska

audytor Wieluń

  • Wymianę materiałów komunikacyjnych
  • Przeprowadzanie badań audytowych
  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z ustalonymi zasadami
  • Montaż i dystrybucja materiałów promocyjnych
  • Aktywną koordynację i obsługę akcji promocyjnych w punktach sprzedaży
  • Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Zadania będą określone w zależności od bieżących zleceń
Wymagania

Posiadającej czas i gotowej na pełną mobilizację do pracy w cyklach trzytygodniowych
Z silną motywacją do pracy, dynamizmem w działaniu oraz zdolnościami negocjacyjnymi
Otwartej i łatwo nawiązującej kontakty
Dobrze zorganizowanej oraz systematycznej
Kreatywnej, pomysłowej oraz otwartej na zmiany
Sumiennej oraz rzetelnej w wykonywaniu pracy
Posiadającej prawo jazdy kat. B i własny samochód – warunek konieczny
Oferujemy

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Ciekawą pracę dla renomowanej firmy
Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami
Systematyczną pracę, stałe zlecenia i regularny dochód
Atrakcyjne wynagrodzenie
Wynagrodzenie uwzględniające zwrot kosztów przejazdów

nr ogłoszenia: 674